Mateusz Kutrzeba kandydatem PiS na burmistrza Dębicy

Mateusz Kutrzeba – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy i wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy jest oficjalnym kandydatem PiS na burmistrza Dębicy w nadchodzących wyborach samorządowych.

 

Mateusz Kutrzeba – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy i wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy jest oficjalnym kandydatem PiS na burmistrza Dębicy w nadchodzących wyborach samorządowych. Taką informację przedstawił podczas konferencji prasowej szef struktur PiS w okręgu rzeszowskim, marszałek Władysław Ortyl. Spotkanie z przedstawicielami lokalnych mediów oraz mieszkańcami miasta odbyło się w środę 8 sierpnia na miejskim Rynku.

Kandydaturę Kutrzeby poparło środowisko Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiciele gminnych i powiatowych struktur, także senator Zdzisław Pupa, posłowie Jan Warzecha, Rafał Weber, Kazimierz Moskal, wiceprzewodniczący sejmiku Czesław Łączak i inni.

Kandydat na burmistrza przedstawił podczas konferencji szefa swojego sztabu wyborczego – radnego rady miejskiej Mateusza Cebulę oraz zapowiedział, że jego program wyborczy, który powstawał na podstawie 4-letnich doświadczeń z pracy w samorządzie oraz spotkań z mieszkańcami miasta, będzie w dalszym ciągu społecznie konsultowany po to, by jeszcze pełniej odzwierciedlać potrzeby i oczekiwania dębiczan.


{phocagallery view=category|categoryid=144|limitstart=0|limitcount=0|displayname=0|displaydownload=0}