Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Dębicy

 

Z powodu wygaśnięcia mandatu po śmierci pana Tomasza Podlaska – radnego z okręgu wyborczego nr 16, wybranego z listy wyborczej nr 3 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, konieczne było rozpisanie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Dębicy.

 

 

Z powodu wygaśnięcia mandatu po śmierci pana Tomasza Podlaska – radnego z okręgu wyborczego nr 16, wybranego z listy wyborczej nr 3 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, konieczne było rozpisanie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Dębicy.

Odbędą się one w niedzielę 21 sierpnia 2016 r. Lokal wyborczy okręgu 16 znajduje się w Przedszkolu Miejskim nr 6 (ul. Osiedle Matejki 19) i w dniu głosowania będzie czynny w godz. 7:00 – 21:00.

Głosować będą mieszkańcy ul. Bławatowej, Brzozowej, Klonowej, Krasickiego, Leśnej od nr 2 do 8 parzyste i od nr 1 do nr 109 A – nieparzyste, a także mieszkańcy Osiedla Matejki.

 

Kandydatem popieranym przez Prawo i Sprawiedliwość jest pan Jerzy Gągała (nr 5) startujący z Komitetu Wyborczego Wyborców Prawi i Sprawiedliwi.