Zapraszamy na wykład z ks. dr. hab. Dariuszem Oko

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i wykład z ks. dr. hab. Dariuszem Oko – teologiem i filozofem z Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Odbędzie się ono w czwartek 22 stycznia 2015 r. o godz. 18:30 w Auli bł. Edmunda Bojanowskiego pod kościołem klasztornym (Dębica, ul. Krakowska 15).

Temat wykładu: Zagrożenia płynące z ideologii gender.

 

 

 

 

fot. ks. Dariusz Oko

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i wykład z ks. dr. hab. Dariuszem Oko – teologiem i filozofem z Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Odbędzie się ono w czwartek 22 stycznia 2015 r. o godz. 18:30 w Auli bł. Edmunda Bojanowskiego pod kościołem klasztornym (ul. Krakowska 15). Temat wykładu: Zagrożenia płynące z ideologii gender– pseudonaukowej zgubnej dla rodziny teorii, którą promuje się w świecie, ale również usiłuje wprowadzić do polskich przedszkoli i szkół. Genderyści przyjmują, że jesteśmy płciowo nieokreśleni.

Zdaniem ks. Oko, taka idea jest właśnie realizowana w Polsce:

 

W dokumentach państwa polskiego czytamy, że genderyzm ma być wprowadzany wszędzie, nie ma dziedziny życia społecznego, politycznego, państwowego, które mogłoby być wolne od genderyzmu. Ten program przyjęto bez konsultacji ze społeczeństwem, tego nie głosowano – mówił. – To totalitaryzm: w prawie, kulturze, mediach, przedszkolach, szkołach, uczelniach, to generalna ofensywa genderyzmu.

W trakcie wykładu będzie można nabyć książki autorstwa Księdza Oko i inne tematyczne oferowane przez Siostry Służebniczki.