Jarosław Gowin popiera Mariusza Trojana

Mariusz Trojan jest człowiekiem, który wie, jak zatroszczyć się o Dębicę i jej mieszkańców. Jest doświadczonym samorządowcem, ale ma także umiejętności menadżerskie, dlatego bez wątpienia sprawdzi się w roli burmistrza miasta – mówił podczas konferencji  prasowej 27 listopada Jarosław Gowin.

 


 

Mariusz Trojan jest człowiekiem, który wie, jak zatroszczyć się o Dębicę i jej mieszkańców. Jest doświadczonym samorządowcem, ale ma także umiejętności menadżerskie, dlatego bez wątpienia sprawdzi się w roli burmistrza miasta – mówił podczas konferencji prasowej 27 listopada Jarosław Gowin. – Pan Trojan jest jednocześnie człowiekiem bezpartyjnym, w przeciwieństwie do swojego kontrkandydata, za którym, wbrew temu, co sam mówi, opowiedziały się dwie partie: Platforma Obywatelska oraz Polskie Stronnictwo Ludowe – ugrupowania odpowiedzialne za liczne skandale i chaos w naszym państwie. Były minister sprawiedliwości zapewnił także wszystkich dębiczan, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Dębicy ma pełne poparcie całego obozu zjednoczonej prawicy.

 

Sam Mariusz Trojan ponownie zachęcał dębiczan do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów i oddania głosu na jego kandydaturę. Zapewnił, że jest człowiekiem kompromisu i ponad podziałami pragnie starać się o dobro wspólne mieszkańców tego miasta.

 

{phocagallery view=category|categoryid=123|limitstart=0|limitcount=0|displayname=0|displaydownload=0}