Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Prawa i Sprawiedliwości

W niedzielę 29 stycznia 2012 roku odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe z udziałem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości Podkarpacia, samorządowców, związkowców z NSZZ Solidarność, środowisk kombatanckich, przedstawicieli instytucji publicznych, środowisk akademickich i organizacji społecznych.

 

W niedzielę 29 stycznia 2012 roku odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe z udziałem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości Podkarpacia, samorządowców, związkowców z NSZZ Solidarność, środowisk kombatanckich, przedstawicieli instytucji publicznych, środowisk akademickich i organizacji społecznych. Spotkanie poprzedziła msza św. w intencji Ojczyzny w kościele Parafii Matki Bożej Saletyńskiej, a po niej uczestnicy udali się na salę Politechniki Rzeszowskiej.

Tu przywitał gości poseł Andrzej Szlachta, a Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i inni zaproszeni goście złożyli uczestnikom życzenia na Nowy Rok. Następnie zgodnie z tradycją wszyscy uczestnicy spotkania wzajemnie łamali się opłatkiem i składali indywidualne życzenia.

 

{phocagallery view=category|categoryid=89|limitstart=0|limitcount=0}