WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 - WYNIKI (Dębica, powiat, sejmik) Drukuj
wtorek, 23 października 2018 12:33

 


 

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów samorządowych z 21 października 2018 r.

 

DO RADY POWIATU DĘBICKIEGO VI KADENCJI

PiS: 13/25 mandatów


Okręg nr 1 miasto Dębica (kolejność alfabetyczna, radni PiS kolor niebieski)


1. Adamek Paweł
2. Bielawa Władysław
3. Chęciek Piotr
4. Mazur Anna
5. Lipczyński Krzysztof
6. Paluch Łukasz
7. Pasek Mateusz
8. Samborska Lucyna


Okręg nr 2 Brzostek - Jodłowa


1. Domaradzki Mateusz
2. Szot Wojciech
3. Witek Andrzej
4. Wójcik Daniel


Okręg nr 3 Czarna – Żyraków


1. Jarosz Paweł
2. Kuś Ewelina
3. Łanucha Sławomir
4. Osocha Bożena

5. Stec Grzegorz


Okręg nr 4 gmina Dębica


1. Jaskółka Marek
2. Mazur Robert

3. Reguła Andrzej
4. Reguła Aleksander
5. Trzeciak Andrzej


Okręg nr 5 Pilzno


1. Gawlik Anna
2. Lesiak Tomasz
3. Maziarka Michał

 


WYBORY NA BURMISTRZA MIASTA DĘBICY

I TURA


1. Szewczyk Mariusz Krzysztof – 8 416 głosów (44.65%)


2. Kutrzeba Mateusz Marek (PiS) – 7 630 (40.48 %)


3. Michoń Piotr Grzegorz – 1 709 (9.07 %)


4. Gorczyca Tomasz 1095 (5.81 %)


II TURA 4 listopada 2018 r.


1. Kutrzeba Mateusz - 7912 głosów (45,42 %)

2. Szewczyk Mariusz - 9508 głosów (54,58 %)

 


WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ W DĘBICY (KADENCJA 2018-2023)

PiS : 11/21 mandatów


Okręg nr 1

Józef Sieradzki
Jerzy Polniaszek

Kazimierz Sak
Leszek Żyłka
Marta Czekaj

Okręg nr 2

Mateusz Kutrzeba
Sławomir Gleń

Piotr Michoń
Joanna Ożóg
Iwona Przydzielska

Okręg nr 3

Andrzej Bal
Mateusz Cebula

Mariusz Szewczyk
Jerzy Kula
Adam Rogowski
Ludmiła Stelmach- Kołodziej

Okręg nr 4

Katarzyna Rostowska – Machnik
Paweł Hayn

Szczepan Mroczek
Renata Barszcz
Stanisław Ciszek

 

WYNIKI WYBORÓW DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO (KADENCJA 2018-2023)

PiS : 25/33 mandatów


FERET Krzysztof Adam (Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

STĘPIEŃ Danuta Waleria (Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

CYPRYŚ Jerzy (PiS)

FAJGER Maria Bożena (PiS)

KRUCZEK Stanisław (PiS)

KOTULA Jacek Adam (PiS)

TOŁPA Mieczysław (PiS)

OŻÓG Karol Wojciech (PiS)

TARAPATA Jan Władysław (PSL)

ORTYL Władysław Zenon (PiS)

ŁĄCZAK Czesław (PiS)

BIESZCZAD Stefan (PiS)

MAGDOŃ Jacek (PiS)

NAPIERACZ Maria (PiS)

SZLĘZAK Andrzej Kazimierz (Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

DRAUS Ewa Maria (PiS)

ROMANIUK Bogdan Piotr (PiS)

DZIUBIŃSKI Jan (PiS)

PIECH Kamila Barbara (PiS)

NEPELSKI Andrzej (PSL)

TOMAŃSKI Piotr (Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

PILCH Piotr (PiS)

HUK Anna Maria (PiS)

PAMUŁA Teresa (PiS)

KRÓL Mariusz Andrzej (PiS)

SOBIERAJ Dariusz Wojciech (PSL)

PIKUL Antoni Stanisław (Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

BORCZ Jerzy (PiS)

KUROWSKA Maria Stanisława (PiS)

ZAJĄC Wojciech Stanisław (PiS)

DROZD Adam Tomasz (PiS)

ŁUKASZYK Dorota (PiS)

ŚNIEŻEK Adam Walenty (PiS)


PiS - 25

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 5

PSL - 3