joomla 1.6

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie dębickim

Marszałek przedstawił kandydatów w wyborach 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 21 września 2018 11:17

 

W czwartek 20 września na dębickim Rynku podczas konferencji prasowej z udziałem parlamentarzystów senatora Zdzisława Pupy, posłów Jana Warzechy i Kazimierza Moskala, marszałka Władysława Ortyla i wiceprzewodniczącego sejmiku Czesława Łączaka przedstawieni zostali kandydaci Prawa i Sprawiedliwości na wójtów i burmistrzów powiatu dębickiego, kandydaci do rady powiatu i rady miejskiej.

Poniżej prezentujemy listy zgłoszonych przez KW PiS kandydatów:


Kandydaci na wójtów i burmistrzów powiatu dębickiego


Gmina/miasto

imię i nazwisko


Gm. Czarna (wójt)

Witold Sutkowski (komitet własny, popierany przez PiS)

gm. Żyraków (wójt)

Krzysztof Tylec

gm. i miasto Pilzno (burmistrz)

Jerzy Urjasz

gm Dębica (wójt)

Adam Pieniążek

m. Dębica (burmistrz)

Mateusz Kutrzeba

gm. Brzostek (burmistrz)

Paweł Hipszer

gm. Jodłowa (wójt)

Grzegorz Kita

POWIAT- MIASTO DĘBICA - OKRĘG 1


1.

PIOTR

CHĘCIEK

2.

ANNA

MAZUR

3.

WŁADYSŁAW

BIELAWA

4.

JERZY

GĄGAŁA

5.

BEATA

FILIPEK

6.

BOGDAN

WITKOŚ

7.

MARIUSZ

BLEZIEŃ

8.

ANNA

JANDO-ROZTOCZYŃSKA

9.

ALICJA

TARGOŃ-ŚLIWA

10.

ŁUKASZ

PALUCH

POWIAT- BRZOSTEK, JODŁOWA- OKRĘG 2


1.

Domaradzki

Mateusz

2.

Składanowska

Lidia

3.

Sarna

Kazimierz

4.

Widuch

Monika

5.

Rogowska

Zofia

6.

Witek

Andrzej

POWIAT- CZARNA, ŻYRAKÓW - OKRĘG 3


1.

Łanucha

Sławomir

2.

Kuś

Ewelina

3.

Osocha

Bożena

4.

Biernacka

Jadwiga

5.

Kuta

Mariusz

6.

Sasak

Jerzy

7.

Mika

Elżbieta

POWIAT - GMINA DĘBICA- OKRĘG 4


1.

Jaskółka

Marek

2.

Mazur

Robert

3.

Panek

Agnieszka

4.

Babiarz

Bolesław

5.

Niemiec

Marta

6.

Marć

Joanna

7.

Dankowska

Małgorzata

POWIAT -PILZNO- OKRĘG 5


1.

Maziarka

Michał

2.

Sikora

Krystyna

3.

Ziaja

Zofia

4.

Lesiak

Tomasz

5.

Palej

Stanisław

RADA MIEJSKA W DĘBICY

NR OKRĘGU

NR NA LIŚCIE

IMIĘ

NAZWISKO

1

1.

Józef

Sieradzki

1

2.

Zenon

Trojan

1

3.

Anna

Grab

1

4.

Jerzy

Polniaszek

1

5.

Małgorzata

Groch-Kipa

1

6.

Rafał

Więcek

1

7.

Joanna

Rżany

NR OKRĘGU

NR NA LIŚCIE

IMIĘ

NAZWISKO

2

1.

Mateusz

Kutrzeba

2

2.

Iwona

Przydzielska

2

3.

Sławomir

Gleń

2

4.

Anna

Kuzyk

2

5.

Piotr

Wójciak

2

6.

Anna

Witkoś-Janczura

2

7.

Małgorzata

Ostrowska

NR OKRĘGU

NR NA LIŚCIE

IMIĘ

NAZWISKO

3

1.

Andrzej

Bal

3

2.

Mateusz

Cebula

3

3.

Ludmiła

Stelmach-Kołodziej

3

4.

Aneta

Sękowska

3

5.

Paweł

Kędzior

3

6.

Anna

Biestek

3

7.

Józef

Stec

3

8.

Mateusz

Kamiński

NR OKRĘGU

NR NA LIŚCIE

IMIĘ

NAZWISKO

4

1.

Katarzyna

Rostowska-Machnik

4

2.

Paweł

Hayn

4

3.

Stanisław

Ciszek

4

4.

Katarzyna

Bielawska-Michalik

4

5.

Andrzej

Hochołowski

4

6.

Ewelina

Kudroń

4

7.

Bogusław

Pater








 

Start Marszałek przedstawił kandydatów w wyborach 2018

statystyka

Copyright © 2014  www.pisdebica.pl